Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Ostatni produkt

Crackle / lakiery do spękań

Lakier do spękań należy do grupy lakierów dekoracyjnych, które pozwalają uzyskać efekt starej, spękanej powierzchni. Łuszcząca się farba swoją fakturą imituje spękania występujące na przedmiotach z dawnych lat. Oferta naszej firmy obejmuje dwa rodzaje lakierów do spękań:

  • jednoskładnikowe. Efekt osiągany jest przy zastosowaniu lakierów do spękań na bazie wody. Pozwalają osiągnąć spękania dwukolorowe. Kładzie się je pomiędzy dwie warstwy farby akrylowej występującej w kontrastowych odcieniach.
  • dwuskładnikowe. Pozwalają uzyskać efekt przezroczystych pęknięć, które następnie wypełnia się specjalnym proszkiem koloryzującym, farbą bądź pigmentem.

Lakiery do spękań stwarzają praktycznie nieograniczone możliwości na otrzymanie spękań o różnorodnej fakturze, kształcie oraz wielkości. Mogą być z powodzeniem stosowane zarówno na całej powierzchni przedmiotu bądź na wybranym jego fragmencie.

Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z asortymentem naszych produktów, w którym znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości wyroby w atrakcyjnych cenach.

Sortuj wg:
Facebook
time(s): 0.776971
memory1(MB): 37.230698