Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Klej do decoupage

Decoupage to technika ozdabiania różnego rodzaju powierzchni za pomocą wyciętego z papieru bądź serwetki papierowej wzoru. Na rynku dostępnych jest coraz więcej akcesoriów oraz materiałów stosowanych w tego typu pracach kreatywnych. Do kluczowych zagadnień, szczególnie dla osób początkujących, należy dobór odpowiedniego kleju do decoupage. Osoby zaczynające swoją przygodę z tą techniką często mają problemy z estetycznym przyklejeniem serwetek czy też powstającymi pod papierem klasycznym bąblami powietrza.

Specjalne kleje do decupage idealnie sprawdzają się podczas przyklejania delikatnych materiałów. Nie pozostawiają nieestetycznych plam (są bowiem bezbarwne), nie rozmiękczają ani nie marszczą papierów. Umożliwiają również swobodne przesuwanie aplikowanych elementów a po wyschnięciu stają się wodoodporne.

W naszej propozycji znajdą Państwo kleje do decupage do tkanin, świec, papierów (w tym również specjalnie przeznaczone do techniki serwetkowej), błyszczące, matowe, z brokatem oraz inne. Zapraszamy do zaznajomienia się z asortymentem towarów dostępnych w sprzedaży

Sortuj wg:
Facebook
time(s): 0.695247
memory1(MB): 37.267769